Bel ons: 076 204 5087
‹ TerugOpbouw wastafelkraanHome / Kranen / Wastafelkranen / Opbouw wastafelkraan / Wiesbaden Caral Cadans wastafelkraan laag - hoogte 16 cm - gunmetal

Wiesbaden Caral Cadans wastafelkraan laag - hoogte 16 cm - gunmetal

Artikelnummer:  VKX8231 Op voorraad Wiesbaden
€ 362,60€ 207,20
Wiesbaden Caral Cadans wastafelkraan laag - hoogte 16 cm - gunmetal
Uitvoering
Aantal
Prijs:
€ 362,60€ 207,20
Je bespaart € 155,40 (43%)
  • Bezorging op afspraak
  • 4,9 uit 5 op Google
  • Gratis bezorgd vanaf € 100, behalve tegels
  • 30 dagen bedenktijd
Betalen met iDEAL, Visa, PayPal, Mastercard of Klarna

Deze producten horen erbij

Productinformatie

Wiesbaden Caral Cadans wastafelkraan laag - hoogte 16 cm - gunmetal

Dit is de Wiesbaden Caral Cadans wastafelkraan laag in gunmetal.

Belangrijkste kenmerken

  • Kleur: Gunmetal
  • Hoogte kraan: 16.0 cm
  • Hoogte uitloop: 6.5 cm
  • Uitloop diepte: 9.7 cm
  • Diameter: 5.4 cm

Over de Caral

Uit de Caral-serie van Wiesbaden zijn meer producten in dezelfde uitvoering te krijgen. Zo past alles in je badkamer bij elkaar.

Korte specificaties

Merk
Wiesbaden
Materiaal
Messing
Materiaal kraan
Messing
Serie
Caral
Maat aansluiting aanvoer
3/8"
Kleur fabrikant
Gunmetal PVD
Toon alle specificaties ›

Specificaties

Algemeen

MerkWiesbaden
SerieCaral

Kraan

Materiaal kraanMessing
Hoogte kraan16.0 cm
Hoogte uitloop6.5 cm
Diepte uitloop9.7 cm
Type kraanWastafelkraan

Afmetingen

Maat aansluiting aanvoer3/8"
Diameter5.4 cm

Kleur en materiaal

MateriaalMessing
Kleur fabrikantGunmetal PVD
CoatingPVD
GlansgraadGlanzend
KleurgroepGunmetal

Eigenschappen

In- of opbouwOpbouw

Vergelijkbare producten