Bel ons: 076 204 5087
‹ TerugOpbouw wastafelkraanHome / Kranen / Wastafelkranen / Opbouw wastafelkraan / Wiesbaden Caral Cadans wastafelkraan laag - hoogte 16 cm - geborsteld koper

Wiesbaden Caral Cadans wastafelkraan laag - hoogte 16 cm - geborsteld koper

Artikelnummer:  VKX8235 Op voorraad Wiesbaden
€ 278,88€ 159,36
Wiesbaden Caral Cadans wastafelkraan laag - hoogte 16 cm - geborsteld koper
Aantal
Prijs:
€ 278,88€ 159,36
Je bespaart € 119,52 (43%)
  • Bezorging op afspraak
  • 4,9 uit 5 op Google
  • Gratis bezorgd vanaf € 100, behalve tegels
  • 30 dagen bedenktijd
Betalen met iDEAL, Visa, PayPal, Mastercard of Klarna

Deze producten horen erbij

Productinformatie

Wiesbaden Caral Cadans wastafelkraan laag - hoogte 16 cm - geborsteld koper

Dit is de Wiesbaden Caral Cadans wastafelkraan laag.

Belangrijkste kenmerken

  • Hoogte kraan: 16.0 cm
  • Hoogte uitloop: 6.5 cm
  • Uitloop diepte: 9.7 cm
  • Diameter: 5.4 cm
  • Glansgraad: Glanzend

Over de Caral

Uit de Caral-serie van Wiesbaden zijn meer producten in dezelfde uitvoering te krijgen. Zo past alles in je badkamer bij elkaar.

KLIK HIER VOOR DE HANDLEIDING

Korte specificaties

Merk
Wiesbaden
Materiaal
Messing
Materiaal kraan
Messing
Serie
Caral
Maat aansluiting aanvoer
3/8"
Kleur fabrikant
Geborsteld koper
Toon alle specificaties ›

Specificaties

Algemeen

MerkWiesbaden
SerieCaral

Kraan

Materiaal kraanMessing
Hoogte kraan16.0 cm
Hoogte uitloop6.5 cm
Diepte uitloop9.7 cm
Type kraanWastafelkraan

Afmetingen

Maat aansluiting aanvoer3/8"
Diameter5.4 cm

Kleur en materiaal

MateriaalMessing
Kleur fabrikantGeborsteld koper
GlansgraadGlanzend
KleurgroepKoper

Eigenschappen

In- of opbouwOpbouw

Vergelijkbare producten