Bel ons: 076 204 5087
‹ TerugXellanzHome / Merken / Xellanz / Xellanz Tarma keukenkraan wit/chroom - eengreeps - hoogte 27.0 cm - chroom

Xellanz Tarma keukenkraan wit/chroom - eengreeps - hoogte 27.0 cm - chroom

Artikelnummer:  VKX8682 Op voorraad Xellanz
€ 348,60€ 199,20
Xellanz Tarma keukenkraan wit/chroom - eengreeps - hoogte 27.0 cm - chroom
Kleur fabrikant
Aantal
Prijs:
€ 348,60€ 199,20
Je bespaart € 149,40 (43%)
  • Bezorging op afspraak
  • 4,9 uit 5 op Google
  • Gratis bezorgd vanaf € 100, behalve tegels
  • 30 dagen bedenktijd
Betalen met iDEAL, Visa, PayPal, Mastercard of Klarna

Productinformatie

Xellanz Tarma keukenkraan wit/chroom - eengreeps - hoogte 27.0 cm - chroom

De ruime, hoge uitloop zorgt voor veel bewegingsvrijheid bij de spoelbak en maakt afwassen en vullen van pannen een stuk comfortabeler.

Belangrijkste kenmerken

  • Kleur: Wit/chroom
  • Hoogte kraan: 27.0 cm
  • Hoogte uitloop: 24.8 cm
  • Diepte uitloop: 19.2 cm
  • Breedte: 23.8 cm

Over de Tarma

Uit de Tarma-serie van Xellanz zijn meer producten in dezelfde uitvoering te krijgen. Zo past alles in je badkamer bij elkaar.

KLIK HIER VOOR DE HANDLEIDING

Korte specificaties

Merk
Xellanz
Materiaal
Messing
Aantal grepen
Eengreeps
Materiaal kraan
Messing
Serie
Tarma
Maat aansluiting aanvoer
3/8"
Toon alle specificaties ›

Specificaties

Algemeen

MerkXellanz
SerieTarma

Badmeubel

Aantal grepenEengreeps

Kraan

Materiaal kraanMessing
Hoogte kraan27.0 cm
Type kraanbedieningEengreepsbediening
Hoogte uitloop24,8 cm
Diepte uitloop19.2 cm

Afmetingen

Maat aansluiting aanvoer3/8"
Breedte23.8 cm

Kleur en materiaal

MateriaalMessing
Kleur fabrikantChroom
CoatingVerchroomd
GlansgraadGlanzend
KleurgroepChroom

Vergelijkbare producten