Bel ons: 076 204 5087
‹ TerugXellanzHome / Merken / Xellanz / Xellanz Austin keukenkraan - eengreeps - met coldstart - hoogte 37 cm - geborsteld RVS

Xellanz Austin keukenkraan - eengreeps - met coldstart - hoogte 37 cm - geborsteld RVS

Artikelnummer:  VKX8543 Op voorraad Xellanz
€ 306,60€ 175,20
Xellanz Austin keukenkraan - eengreeps - met coldstart - hoogte 37 cm - geborsteld RVS
Aantal
Prijs:
€ 306,60€ 175,20
Je bespaart € 131,40 (43%)
  • Bezorging op afspraak
  • 4,9 uit 5 op Google
  • Gratis bezorgd vanaf € 100, behalve tegels
  • 30 dagen bedenktijd
Betalen met iDEAL, Visa, PayPal, Mastercard of Klarna

Productinformatie

Xellanz Austin keukenkraan - eengreeps - met coldstart - hoogte 37 cm - geborsteld RVS

Dankzij de coldstart-functie stroomt er standaard koud water, wat energie bespaart.

Belangrijkste kenmerken

  • Kleur: Geborsteld RVS
  • Hoogte kraan: 37.0 cm
  • Hoogte uitloop: 23.6 cm
  • Diepte uitloop: 22.4 cm
  • Diameter: 4.2 cm

Over de Austin

Uit de Austin-serie van Xellanz zijn meer producten in dezelfde uitvoering te krijgen. Zo past alles in je badkamer bij elkaar.

KLIK HIER VOOR DE HANDLEIDING

Korte specificaties

Merk
Xellanz
Materiaal
Messing
Materiaal kraan
Messing
Serie
Austin
Kleur fabrikant
RVS
Hoogte kraan
37.0 cm
Toon alle specificaties ›

Specificaties

Algemeen

MerkXellanz
SerieAustin

Kraan

Materiaal kraanMessing
Hoogte kraan37.0 cm
ColdstartJa
Hoogte uitloop23.6 cm
Diepte uitloop22.4 cm

Afmetingen

Diameter4.2 cm

Kleur en materiaal

MateriaalMessing
Kleur fabrikantRVS
GlansgraadGlanzend
KleurgroepRVS

Vergelijkbare producten