Bel ons: 076 204 5087
‹ TerugBinnenwerken en inbouwdelenHome / Kranen / Toebehoren / Binnenwerken en inbouwdelen / Wiesbaden Dreams inbouwdeel stopkraan

Wiesbaden Dreams inbouwdeel stopkraan

Artikelnummer:  VKX8270 Op voorraad Wiesbaden
€ 124,60€ 71,20
Wiesbaden Dreams inbouwdeel stopkraan
Aantal
Prijs:
€ 124,60€ 71,20
Je bespaart € 53,40 (43%)
  • Bezorging op afspraak
  • 4,9 uit 5 op Google
  • Gratis bezorgd vanaf € 100, behalve tegels
  • 30 dagen bedenktijd
Betalen met iDEAL, Visa, PayPal, Mastercard of Klarna

Deze producten horen erbij

Productinformatie

Wiesbaden Dreams inbouwdeel stopkraan

Het Wiesbaden Dreams inbouwdeel voor de stopkraan vormt de basis voor een strakke inbouwinstallatie in je doucheruimte. Dit degelijke inbouwdeel combineer je met het bijpassende afbouwdeel naar keuze.

Belangrijkste kenmerken

  • Inbouw
  • Breedte: 7.7 cm
  • Hoogte: 8.8 cm
  • Diepte: 15.1 cm
  • Aansluiting aanvoer: 1/2"

Over de Dreams

Uit de Dreams-serie van Wiesbaden zijn meer producten in dezelfde uitvoering te krijgen. Zo past alles in je badkamer bij elkaar.

KLIK HIER VOOR DE HANDLEIDING

Korte specificaties

Merk
Wiesbaden
Materiaal
Messing
Materiaal kraan
Messing
Serie
Dreams
Maat aansluiting aanvoer
1/2"
Breedte
7.7 cm
Toon alle specificaties ›

Specificaties

Algemeen

MerkWiesbaden
SerieDreams

Kraan

Materiaal kraanMessing
Type kraanThermostaat en afbouwdelen

Afmetingen

Maat aansluiting aanvoer1/2"
Breedte7.7 cm
Diepte15.1 cm
Hoogte8.8 cm

Kleur en materiaal

MateriaalMessing

Eigenschappen

In- of opbouwInbouw

Vergelijkbare producten